Українська (UA)English (UK)

СВЯТО ЗИМИ У ПАРКУ – БІЛЯ ЗАМКУ СИНЯВСЬКИХ

Засніжений парк завжди манить бережанців. Тоді і старий замок, прикривши руїни віковічних стін білою габою, дуже романтично озивається до перехожих. У цю неділю, 22 січня, під його стіни прийде Свято Зими. Січень 2017 року не поскупився ні на сніг, ні на морози. Тож міська рада, не чекаючи потеплінь, які часто приходять невчасно, зініціювала за участю шкіл і позашкільних закладів, працівників культури, ДІАЗу проведення святкового дійства, де звучатимуть новорічно-різдвяні мелодії, відбуватимуться спортивно-розважальні ігри, частування козацькою кашею та запашним чаєм «Золота Липа».
На свято «завітає» і гетьман Синявський зі свитою (самодіяльні артисти фольктеатру «Взори» – кер. Олена Різник – друзі заповідника), адже дійство відбувається в межах його історичних володінь. Тож і йому цікаво «поглянути» як забавляється бережанська громада та промовити до неї вітальне слово.
А в самому замку функціонуватимуть виставки живописних полотен «Зимові Бережани» (із фондів районного краєзнавчого музею) та Різдвяні композиції, представлені Центром дитячої та юнацької творчості.
Працівники заповідника пропонуватимуть екскурсії зимовий Замком.
Надія Волинець