Українська (UA)English (UK)

До 125-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого

Державний історико-архітектурний заповідник у м. Бережани 23 лютого 2017 р., з нагоди 125-ї річниці від дня народження митрополита та кардинала Української Греко-Католицької Церкви Йосифа Сліпого, проводить Регіональну наукову конференцію «Патріарх Йосиф Сліпий як «Глава» переслідуваної церкви та Благодійник національної історико-культурної спадщини». Запрошуємо Вас взяти участь у роботі конференції
Метою її проведення є аналіз інформації про митрополита та кардинала переслідуваної («катакомбної») в Україні 1940-1980-х рр. (але належно оціненої Папським престолом) церкви, через призму його життєвого шляху, духовних звершень, інтелектуальних й творчих зацікавлень і досягнень.
Просимо зголошуватися до участі в роботі конференції до 10 лютого 2017 р. У заявці слід подати інформацію:
• Прізвище та ім'я учасника, тему доповіді;
• Місце роботи чи навчання, посада, вчене звання;
• Адресу та телефон, електронну пошту (для ведення переписки);
Також слід подати тези доповіді (текст – до двох сторінок, поля: зліва – 2,5, зверху та знизу – 2, справа – 1,5; шрифт – 14, інтервал – 1; посилання – за бажанням і довільні). Їх буде видано окремим збірником до початку роботи конференції. Повнотекстові матеріали (до 12 сторінок, поля: зліва – 2,5, зверху та знизу – 2, справа – 1,5; шрифт – 14, інтервал – 1,5; посилання – у квадратних дужках, список джерел і літератури в алфавітному порядку), подані під час проведення конференції, будуть розміщені на сайті Заповідника з перспективою їх подальшої публікації.
Заявку та тези просимо надсилати за адресою: 47501, Державний історико-архітектурний заповідник у м. Бережани, вул. Вірменська, 4, м. Бережани, Тернопільська область; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел. для довідок:
(03548) 2-41-04 – науково-дослідний та культурно-освітній відділ, Музей сакрального мистецтва та історії переслідуваної церкви
(096) 200-71-47 – Володимир Парацій (завідувач науково-дослідного та культурно-освітнього відділу)
(067) 799-57-18 – Олена Лугова (науковий співробітник відділу)