Українська (UA)English (UK)

ПЕРША ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА НАЗАРА ЯРЕМИ


присвячувалася Дню незалежності та Дню міста

У активі студента Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника десять років пленерської роботи за темою «Вулиці рідного міста». Останніми роками – з переможними відзнаками. А любов до пензля, живопису, графіки формували вчителі: у гімназії – Ярослава Глушковська, у художній школі – Олег Шупляк і Любов Шарамко, в Будинку творчості школярів – Любов Бай.
Цього року сам участі в пленері не брав, але прийшов до пленеристів і всіх, хто в день 28-ї річниці незалежності України зібрався на площі Ринок на урочистості, з виставкою своїх 11 робіт векторної графіки та лагідної акварелі, 10 пленерськими роботами. Ніхто не відійшов від його робіт без зачудування. А оглядали виставку біля ратуші і в парку побіля замку бережанці і гості святкувань Дня незалежності України і Дня міста. Вітали Назара з відкриттям виставки вчителі, родичі, начальник відділу культури, туризму та релігій Олена Мельничук.
На похвалу юнак відгукувався усмішкою, очі випромінювали радісне тепло. Так, він любить своє місто, з вдячністю говорить про своїх наставників, охоче з ними, родиною та гостем із Польщі знімкувався.
Міський голова Володимир Музичка відзначив перші творчі успіхи Назара грамотою і премією та привітав з 20-річчям від дня народження. Роботи продовжують жити виставковим життям у замку і звичайно дивуватимуть відвідувачів.