Українська (UA)English (UK)

У КОЖНОЇ ВУЛИЦІ СВОЇ ПРИНАДИ

Особливо старанно їх вишукують учасники конкурсу-пленеру «Вулиці рідного міста». І ті, що вперше беруть в ньому участь і ті, хто вдесяте, у день відзначення незалежності України, сідає за мольберт.
Початківці, як от п'ятикласники Ігорко Кіндрат і Діана Михайлевська, замилувалися ратушею, Софійка Лугова, Віка Карпишин, Юля Вітковська – будівлею банку, Оля Цюрисова – костелом св. ап. Петра й Павла. Четверо учасників взялися змальовувати споруду Пожежної частини, двоє – віллу Рапфа.
Всього у пленері взяло участь 18 вихованців державної художньої школи, школи мистецтв ім. М.Бездільного, образотворчого відділу Центру дитячої і юнацької творчості. Незрадливими пленеру залишилися, як завжди, Наталія Барна і Віта Білоус – уже володарі дипломів магістрів, Мирослава Копча – студентка Української академії друкарства ім. І. Федорова у Львові.
Такий різновіковий склад учасників продиктував журі, яке традиційно очолювала директор Бережанської художньої школи Любов Шарамко, відповідний підхід в оцінюванні робіт, визначенні переможців та нагород.
Преміями Гран-прі відзначені живописні полотна з панорамою міста Віти Білоус, з видом на Академічну вулицю – Наталії Барни та куточок інтер'єру з ліпниною на стелі у будівлі колишнього кінотеатру, змальованого Мирославою Копчею.
Перші місця посіли роботи Каті Завійської, Насті Головко, Влада Заводецького, другі –Діани Блащак, Віки Вовк, Олі Цюрисової, Оленки Завітик, треті – Богдана Мисіва, Ігорка Кіндрата і Діани Михайлевської.
Традиційно кошти на преміювання та заохочення пленеристів виділила міська рада. Сьогоріч – 3000 грн. Отож ніхто не був обділений. Переможці були пошановані міським головою Ярославом Музичкою на сцені святкування Дня міста, роботи представлялися на огляд всім присутнім на святі.