Українська (UA)English (UK)

Канікули в Бережанському замку 2013

Для третьо і четвертокласників району вже стало традицією розпочинати літні канікули фестивалем у Бережанському замку. Розважально-виховний проект для юних започаткували п’ять років тому Державний історико-архітектурний  заповідник у м. Бережани та відділ освіти райдержадміністрації. А його безпосередніми організаторами стали методист відділу освіти Галина Михальчук, керівник фольклорного театру «Взори» Будинку творчості школярів Оленка Різник та учений секретар ДІАЗ Надія Волинець.

29-30 травня 2013 року в програмі фестивалю взяли участь майже півтисячі школярів як міських, так і Волицької, Урманської, Рогачинської, Жовнівської, Комарівської загальноосвітніх шкіл, а гостями стали учні з Тернополя та Теофіпілки Козівського району.

Традиційно свято відбувається в останні дні травня і відкривають його «історичні власники» замку Синявські – працівники Будинку творчості школярів Михайло Слабодух і Ольга Павлюк та юні актори театру «Взори». Святково- відпочинковий настрій творили учні, беручи участь у  конкурсі візитівок команд шкіл, в конкурсі  малюнку «Замок моєї мрії», спортивних змаганнях,  у танцювальному Майдан’si.

Тими днями древні середньовічні стіни замку жили піснями, які виконували учасники вокальної студії «Крок», керівник Роман Видиш, і музичними ритмами студії танцю “Mixed style”, керівник Вікторія Перфецька.

1 Синявські зі cвитою на вході в за...
2.Відкриття фестивалю
3. Команди шкіл на сцені
4. Забави у дворі замку
5. Перетягування линви
6 Конкурс візиток команд
7 Акробатичні вправи учнів школи- і...
7.Команда Волицької школи
8. команда Бережанської ЗОШ №3
9. команда ЗОШ №1
10 Танцювальний майдан's
11.Танцювальний майдан's
12. Танцюють всі
13. Танцювальний колектив Урмансько...
14. Знимка на память