Бережанський християнський цвинтар цікавий як місце поховання знаних і по-справжньому історичних особистостей, чия діяльність мала вплив на різноманітні обставини політичних відносин ХІХ – поч. ХХ ст..
Тут поховані учасники Паризької комуни, повстань 1830 і 1863 рр., «Весни народів» і Кримської війни, першої світової війни, українсько-польської та польсько-більшовицької воєн.
Меморіальне поховання польських солдатів 1918-1920 рр. відзначено великим пам’ятником, встановленим у 1932 р. над могилою 25 солдатів 51 полку прикордонних стрільців, які загинули в часі походу на Київ 1920 р. та у битвах з кіннотою Будьонного.
Меморіал австрійських військ вшановує пам'ять загиблих під час різноманітних воєнних кампаній упродовж 1914-1916 рр.. На кам’яному хресті висічено напис: «Dulcze et decorum est pro patria mori» («Солодко та приємно є померти за Вітчизну»).
У 2006 році споруджено меморіал Українським січовим стрільцям, які полягли за волю України на горі Лисоні в 1915-1916 рр.
На цвинтарі знаходяться могили батька українського письменника та літературознавця М. Рудницького, дружини письменника О. Маковея, батьків художника В. Савчака, дружини письменника Гр. Епіка, повітового військового комісара Західноукраїнської народної республіки полковника О. Ковшевича, громадсько-політичного діяча, сеймового депутата Т. Старуха, священика, гімназійного катехита М. Соневицького, художника А. Наконечного, народного скульптора В. Бідули, лікаря та фольклориста О. Гижі.